Aktualności

Powrót do listy

Magda Gessler wydała autobiografię. Jak wyglądał proces jej tworzenia?

Magda Gessler wydała autobiografię. Jak wyglądał proces jej tworzenia?
Magda Gessler wydała autobiografię. Jak wyglądał proces jej tworzenia? 

Magda Gessler pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN, żeby opowiedzieć o swojej autobiografii "Magda". Współautorem książki jest Dominik Linowski, który wraz z Magdą obył podróż po najważniejszych miejscach w życiu Magdy Gessler.


"Książka pokazuje jak żyć, żeby dobrze żyć mimo nieszczęść i niepowodzeń. Dominik stał się jedyną osobą, którą wybrałam, której mogłam to wszystko opowiedzieć. Bez zdumienia, bez tego, żeby był przerażony. Jego ciekawość motywowała mnie, żeby ciągle opowiadać" - komentowała Magda Gessler.

Książka Magdy Gessler obfituje w wiele historii, tych dobrych i tych złych. Opowieść, którą Magda Gessler dzieli się z czytelnikami jest nie tylko niezwykle szczera, ale też dowcipna, wzruszająca i niezwykle romantyczna.

"Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia".

Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kuchenne Rewolucje: Najlepsze finałowe kolacje w sezonie!
Następny artykuł:

Kuchenne Rewolucje: Najlepsze finałowe kolacje w sezonie!

tvnpix