Aktualności

Piszą o nas!
Kuchenne rewolucje 

W tym sezonie na plan „Kuchennych Rewolucji” produkcja zaprosiła dwoje dziennikarzy, którzy pierwszy raz w historii programu, mogli uczestniczyć w uroczystej kolacji wieńczącej rewolucję. Dostali możliwość przyglądania się pracy Magdy Gessler i posmakowania atmosfery na planie. Usiedli razem z innymi zaproszonymi gości przy stołach i obserwowali nagranie odcinka od kuchni. Oboje zwrócili od razu uwagę na to, że Magda Gessler, choć wykończona czterodniową rewolucją (od czterech do pięciu dni trwa pracy przy jednym odcinku), nie daje po sobie poznać zmęczenia i każdym gościem zajmuje się w równym stopniu.

Naszych gości zaskoczyła nie tylko swoboda, z jaką Magda Gessler jednocześnie prowadzi kolację, rozmawia z gośćmi i kręci odcinek „Kuchennych Rewolucji”, ale także menu.

„Nikt nie spodziewał się, że porcje będą tak duże. To była także symfonia smaków” – napisał w „TeleTygodniu” Wojciech Skrok.

Nie ma czasu na gadanie, bo kelnerki roznoszą już flaki. I to, jakie! Obłędnie pachnące imbirem! Jeśli ktoś myśli, że na finałowej kolacji "Kuchennych rewolucji" nie je się serwowanych przed kamerami dań, albo, że goście rozpływają się nad ich smakiem, bo tak im każe TVN, jest w błędzie. Dania te, które najczęściej gotuje sama Magda Gessler, są znakomite. A porcje wręcz gigantyczne. Po dwóch przystawkach i flakach - hit wieczoru, czyli kaczka. Ściślej - połowa kaczki. Wypełniona od środka farszem z kaszy, grzybów i wątróbki. Z góry przystrojona aromatycznymi grzybami. Jak się już przebijesz przez ogrom perfekcyjnie wypieczonego mięsa, dotrzesz do grubej pajdy prawdziwego chleba, która stanowi postument dla całego dania.” – pisze Angelika Swoboda z portalu plotek.pl.

Wojtek Skrok z „TeleTygodnia” zwrócił uwagę, że kolacja przypominała bardziej weselną biesiadę niż nagrywanie programu. Magda Gessler przysiadała się do gości, gawędziła z nimi o menu i składnikach.

„Goście przesiadają się do innych stolików, słychać gwar, śmiech, a niektórzy kontynuują rozmowy na patio restauracji. O atmosferze nich świadczy fakt, że kolacja trwała jeszcze długo po tym, jak ekipa predykcyjna niepostrzeżenie zakończyła nagrywanie odcinka."

„Mistrzyni dosiada się do różnych stolików, rozmawia z gośćmi, uśmiecha, objaśnia. Musi być wyczerpana, ale kompletnie nie daje tego po sobie poznać. Jednocześnie, nikomu nie przeszkadzając, operatorzy nagrywają tzw. "setki" z gośćmi, czyli ich komentarze do dań. Wcześniej słyszałam, że podobno goście czytają je z kartek, które rozdała im produkcja. Otóż nie. Goście mówią to, co sami chcą powiedzieć. Kamery, choć jest ich kilka, są w restauracji niemal niedostrzegalne. Nie zaglądają w talerze. Nie przeszkadzają. Goście mogą zresztą wychodzić podczas kolacji na papierosa czy do toalety. Atmosfera jest luźna. Tak luźna, że po pewnym czasie, z drobną pomocą alkoholu, goście całkowicie zapominają, że przecież TVN kręci "Kuchenne rewolucje" - dodaje Angelika Swoboda.

I jak wam się podoba kolacja w "Kuchennych Rewolucjach"?

Nasza relacja z tego spotkania, już niebawem na stronie.

Angelika Swoboda (plotek.pl) i Magda GesslerAngelika Swoboda (plotek.pl) i Magda Gessler
Foto: TVN/ Piotr Mizerski
Wojciech Skrok ("TeleTydzień") i Magda GesslerWojciech Skrok ("TeleTydzień") i Magda Gessler
Foto: TVN/ Piotr Mizerski

 

 

 

 

 

 

 

 


Źródło:

Angelika Swoboda http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,16832690.html

Wojciech Skrok „TeleTydzień” Przepis na sukces, 29.09.2014

 

 

Zobacz również:

Pytania od internautów
Pytania od internautów
Wideo: m.kwasek/b.wrześniewski/a.ołtarzewska

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

to dopiero bedzie jazda jak pokaza z przasnysza film...dlugi waż

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Magda Gessler i Sharon Stone
   Następny artykuł:

   Magda Gessler i Sharon Stone

   tvnpix