Powrót do listy

odcinek 2, sezon 4

odcinek 2, sezon 4
kuchenne rewolucje 2 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl
Brak managera, wysokie ceny, niewykwalifikowany personel i plagiat. To tylko nieliczne problemy, z którymi tym razem zmierzy się Magda Gessler. A to wszystko w pięknej scenerii zamków krzyżackich.

Restauracja Steak House Rodeo, mieści się w centrum Kwidzyna. Niestety ukryta między budynkami jest niewidoczna dla spacerujących deptakiem. Dodatkowy brak jakichkolwiek banerów i reklam przyczynia się do tego, że mało kto wie, że w tym miejscu można coś zjeść. Nie jest to problemem dla jednego z właśccieli – Roberta. Według niego restauracja jest już znana i widoczna, a jedzenie przepyszne. Drugim właścicielem lokalu jest Natalia. Niestety jej i Rroberta głównym zajęciem jest praca poza restauracją. Rodeo to dla nich zajęcie dodatkowe, na które nie mają zbyt wiele czasu. Dlatego nieformalnie trzecim właścicielem jest Andżelika, żona właściciela. Ona jednak również do restauracja przyjeżdża dopiero po pracy, czyli w godzinach późnopopołudniowych.

A kto zarządza restauracją w porze obiadowej? Pracownicy. Nie ma klientów, więc i tak nie mają nic innego do roboty.

Do akcji wkracza Magda Gessler. Jakie zmiany wprowadzi i czy wyprowadzi Steak Hosue Rodeo na prostą? Zapraszamy na kolejny odcinek.

autor: TVN
zamknij
odcinek 1, sezon 4
Następny odcinek:

odcinek 1, sezon 4